| Produktnamn | T2QUICKNET-90-12M2-1100W TERM |
| Dimension | diameter 3mm |
| Storlek | 12kvm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 1100W /230V |
| Funktion | golvvärme |
| Utförande | med termostat |
| Standard | EN60335 |
| Övrig info | 90W/m2 |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 04 Plaströr - Tryck |
| Tillverkarens artikelnummer | SZ18300260 |
|---|
| GTIN | 5414506019919 |
| Självhäftande | Ja |
| Anslutningsspänning | 230 - 230 V |
| Ansluten last | 0 - 1100 W |
| Effekt | 90 W/m² |
| Värmeledarlast | 8,1 W/m |
| Resistans | 48 Ohm |
| Antal kalla ledare | 1 |
| Längd på kalla ledare | 2500 mm |
| Yta | 12 m² |
| Längd | 24000 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Tjocklek | 3,5 mm |
| Med styrenhet | Ja |
| Med rumstermostat | Ja |
| Med golvtemperatursensor | Ja |
| Kan styras via app | Ja |
| Kompatibel med Google Assistant | Ja |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Ja |
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 5414506019919 | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 253 | ||
| Bredd (mm) | 253 | ||
| Höjd (mm) | 587 | ||
| Vikt (kg) | 5,63 | ||
Topp |
| Antal i FP | 18 | ||
| Vikt (kg) | |||
| GTIN | 5414506019919 |
| Produkt | Golvvärmematta |
| Dimension | diameter 3mm |
| Storlek | 12kvm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Funktion | golvvärme |
| Utförande | med termostat |
| Standard | EN60335 |
| Övrig info | 90W/m2 |
| Självhäftande | Ja |
| Ansluten last | 0 - 1100 W |
| Effekt | 90 W/m² |
| Värmeledarlast | 8,1 W/m |
| Resistans | 48 Ohm |
| Antal kalla ledare | 1 |
| Yta | 12 m² |
| Längd | 24000 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Tjocklek | 3,5 mm |