| Produktnamn | T2QUICKNET-90-6,0M2-545W |
| Dimension | Ø=3mm |
| Storlek | 6 kvm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 545W / 230V |
| Funktion | golvvärme |
| Utförande | utan termostat |
|---|---|
| Färg | röd/blå |
| Ytbehandling | - |
| Material | plast/flermaterial |
| Standard | EN60335 |
| Övrig info | 90W/m2 |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 04 Plaströr - Tryck |
| Tillverkarens artikelnummer | SZ18300288 |
|---|
| GTIN | 5414506020236 |
|---|
| Modell/Utförande | Värmekabel |
|---|---|
| Med stödmatta | Ja |
| Fixering värmeledare | Limmad |
| Självhäftande | Ja |
| Anslutningsspänning | 230 - 230 V |
| Ansluten last | 0 - 545 W |
| Effekt | 90 W/m² |
| Värmeledarlast | 8,1 W/m |
| Resistans | 97 Ohm |
| Antal kalla ledare | 1 |
| Längd på kalla ledare | 2500 mm |
| Lämplig för fuktiga utrymmen | Ja |
| Lämplig till uppvärmning av utomhusyta | Nej |
| Lämplig till uppvärmning av takyta | Nej |
| Yta | 6 m² |
| Längd | 12000 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Tjocklek | 3,5 mm |
| Med styrenhet | Nej |
| Med rumstermostat | Nej |
| Med golvtemperatursensor | Nej |
| Kan styras via app | Nej |
| Kompatibel med Google Assistant | Nej |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nej |
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 5414506020236 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 200 | ||
| Bredd (mm) | 200 | ||
| Höjd (mm) | 540 | ||
| Vikt (kg) | 3,1 | ||
Topp |
| Antal i FP | 32 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
| GTIN | 5414506020236 |
| Produkt | Golvvärmematta |
| Dimension | Ø=3mm |
| Storlek | 6 kvm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Funktion | golvvärme |
| Utförande | utan termostat |
| Färg | röd/blå |
| Ytbehandling | - |
| Standard | EN60335 |
| Övrig info | 90W/m2 |
| Med stödmatta | Ja |
| Självhäftande | Ja |
| Ansluten last | 0 - 545 W |
| Effekt | 90 W/m² |
| Värmeledarlast | 8,1 W/m |
| Resistans | 97 Ohm |
| Antal kalla ledare | 1 |
| Yta | 6 m² |
| Längd | 12000 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Tjocklek | 3,5 mm |