RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2022-04-12
RSK-nr enhet: ST
DEFROST GUTTER - Nexans nya självbegränsande värmekabelkit, den är idealisk för att frostskydda dina stup & hängrännor mm. Dessa kommer i fördiga längder från 2m - 50m med 5m H07RN-F 3G1,5 med IP 44 shucko stickpropp för enklare installation . Dess självbegränsande egenskaper förbättrar säkerheten och tillförlitligheten. Defrost Gutter 20W/m Kit kommer inte att överhettas eller bränna sönder om den skulle överlappa sig själv. överlappade sig själv.
DEFROST GUTTER - Nexans nya självbegränsande värmekabelkit, den är idealisk för att frostskydda dina stup & hängrännor mm. Dessa kommer i fördiga längder från 2m - 50m med 5m H07RN-F 3G1,5 med IP 44 shucko stickpropp för enklare installation . Dess självbegränsande egenskaper förbättrar säkerheten och tillförlitligheten. Defrost Gutter 20W/m Kit kommer inte att överhettas eller bränna sönder om den skulle överlappa sig själv. överlappade sig själv.
| RSK-nummer | 2304382 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 13037704 |
| GTIN | 7340074402755 |
| Produkt | Värmekabel |
| Produktnamn | Nexans Defrost Gutter Kit 4m |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 20W/m @+10°C 230V 80W |
| Funktion | självbegränsande för tak |
| Utförande | 5m H07RN-F 3G1,5 shucko IP44 |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 04 Plaströr - Tryck |
| Tillverkarens artikelnummer | 13037704 |
|---|
| GTIN | 7340074402755 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7340074402755 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Skyddad | ||
| Palltyp | Ospecificerad | ||
| Djup (mm) | 320 | ||
| Bredd (mm) | 320 | ||
| Höjd (mm) | 70 | ||
| Vikt (kg) | 1,2 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 2304382 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 13037704 |
| GTIN | 7340074402755 |
| Produkt | Värmekabel |
| Produktnamn | Nexans Defrost Gutter Kit 4m |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 20W/m @+10°C 230V 80W |
| Funktion | självbegränsande för tak |
| Utförande | 5m H07RN-F 3G1,5 shucko IP44 |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 04 Plaströr - Tryck |
| Tillverkarens artikelnummer | 13037704 |
|---|
| GTIN | 7340074402755 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7340074402755 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Skyddad | ||
| Palltyp | Ospecificerad | ||
| Djup (mm) | 320 | ||
| Bredd (mm) | 320 | ||
| Höjd (mm) | 70 | ||
| Vikt (kg) | 1,2 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |