| Produktnamn | WINTERGARD-MAT-230V-13M |
| Dimension | - |
| Storlek | 7,8m2 |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | 600mm bredd |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | koppar/plast |
| Standard | - |
| Övrig info | 5m kallkabel |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 04 Plaströr - Tryck |
| Tillverkarens artikelnummer | 1244-022757 |
|---|
| GTIN | 5414506024135 |
|---|
| Modell/Utförande | Värmekabel |
|---|---|
| Med stödmatta | Ja |
| Fixering värmeledare | Sydd |
| Självhäftande | Nej |
| Anslutningsspänning | 230 - 230 V |
| Ansluten last | 2340 - 2340 W |
| Effekt | 300 W/m² |
| Värmeledarlast | 30 W/m |
| Resistans | 21,5 Ohm |
| Antal kalla ledare | 1 |
| Längd på kalla ledare | 5000 mm |
| Lämplig för fuktiga utrymmen | Ja |
| Lämplig till uppvärmning av utomhusyta | Ja |
| Lämplig till uppvärmning av takyta | Nej |
| Yta | 7,8 m² |
| Längd | 13000 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Tjocklek | 7 mm |
| Med styrenhet | Nej |
| Med rumstermostat | Nej |
| Med golvtemperatursensor | Nej |
| Kan styras via app | Nej |
| Kompatibel med Google Assistant | Nej |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nej |
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 5414506024135 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 630 | ||
| Bredd (mm) | 280 | ||
| Höjd (mm) | 280 | ||
| Vikt (kg) | 6,14 | ||
| GTIN | 5414506024135 |
| Produkt | Värmekabelmatta |
| Dimension | - |
| Storlek | 7,8m2 |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | 600mm bredd |
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | koppar/plast |
| Standard | - |
| Övrig info | 5m kallkabel |
| Med stödmatta | Ja |
| Självhäftande | Nej |
| Effekt | 300 W/m² |
| Värmeledarlast | 30 W/m |
| Resistans | 21,5 Ohm |
| Antal kalla ledare | 1 |
| Yta | 7,8 m² |
| Längd | 13000 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Tjocklek | 7 mm |