| Produktnamn | WINTERGARD-MAT-230V-5M |
| Dimension | - |
| Storlek | 3,0m2 |
| Funktion | - |
| Utförande | 600mm bredd |
| RSK flik | 04 Plaströr - Tryck |
| Tillverkarens artikelnummer | 1244-022754 |
|---|
| GTIN | 5414506024104 |
| Självhäftande | Nej |
| Anslutningsspänning | 230 - 230 V |
| Ansluten last | 900 - 900 W |
| Effekt | 300 W/m² |
| Värmeledarlast | 30 W/m |
| Resistans | 55,8 Ohm |
| Antal kalla ledare | 1 |
| Längd på kalla ledare | 5000 mm |
| Yta | 3 m² |
| Längd | 5000 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Tjocklek | 7 mm |
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 5414506024104 | ||
| Djup (mm) | 630 | ||
| Bredd (mm) | 225 | ||
| Höjd (mm) | 225 | ||
| Vikt (kg) | 2,8 | ||
| GTIN | 5414506024104 |
| Produkt | Värmekabelmatta |
| Dimension | - |
| Storlek | 3,0m2 |
| Funktion | - |
| Utförande | 600mm bredd |
| Självhäftande | Nej |
| Effekt | 300 W/m² |
| Värmeledarlast | 30 W/m |
| Resistans | 55,8 Ohm |
| Antal kalla ledare | 1 |
| Yta | 3 m² |
| Längd | 5000 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Tjocklek | 7 mm |