RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2025-09-30
RSK-nr enhet: ST
ClimaLines upphängning för alla Pro tråg och även Pancake 5.
ClimaLines upphängning för alla Pro tråg och även Pancake 5.
| RSK-nummer | 6259234 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 349-01 |
| GTIN | 7350157933670 |
| Produkt | Upphängning |
| Produktnamn | Upphängning. 40-100mm Protråg |
| Dimension | 40-100mm Protråg |
| Storlek | H:105 B:52 D:25 |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för upphängning av Protråg |
| Utförande | Justerbar i höjdled |
|---|---|
| Färg | mörkgrå |
| Ytbehandling | - |
| Material | komposit |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://climaco.com/justerbar-tragupphangning-349/ |
| RSK flik | 15 Pannor/Brännare/Värmepumpar/Kyla/Fjärrvärme |
| Tillverkarens artikelnummer | 349-01 |
|---|
| GTIN | 7350157933670 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://climaco.com/justerbar-tragupphangning-349/ |
|---|
| Typ av tillbehör/reservdel | Övrigt |
|---|---|
| Tillbehör | Ja |
| Reservdel | Nej |
| Lämplig för | Utomhusplacering |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 140 | ||
| Bredd (mm) | 170 | ||
| Höjd (mm) | 60 | ||
| Vikt (kg) | 0,5 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
Mellan2 |
|||
| Antal i FP | 40 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 6259234 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 349-01 |
| GTIN | 7350157933670 |
| Produkt | Upphängning |
| Produktnamn | Upphängning. 40-100mm Protråg |
| Dimension | 40-100mm Protråg |
| Storlek | H:105 B:52 D:25 |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för upphängning av Protråg |
| Utförande | Justerbar i höjdled |
|---|---|
| Färg | mörkgrå |
| Ytbehandling | - |
| Material | komposit |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://climaco.com/justerbar-tragupphangning-349/ |
| RSK flik | 15 Pannor/Brännare/Värmepumpar/Kyla/Fjärrvärme |
| Tillverkarens artikelnummer | 349-01 |
|---|
| GTIN | 7350157933670 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://climaco.com/justerbar-tragupphangning-349/ |
|---|
| Typ av tillbehör/reservdel | Övrigt |
|---|---|
| Tillbehör | Ja |
| Reservdel | Nej |
| Lämplig för | Utomhusplacering |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 140 | ||
| Bredd (mm) | 170 | ||
| Höjd (mm) | 60 | ||
| Vikt (kg) | 0,5 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
Mellan2 |
|||
| Antal i FP | 40 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |