RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2022-01-28
RSK-nr enhet: ST
INDRÄN PRO-markbädd för WC+BDT-vatten, ett hushåll. Hög skyddsnivå med FANN Fosforfälla. Inklusive modulpaket, markbäddspaket, FANN Blue trekammarbrunn och FANN Fosforfälla.
INDRÄN PRO-markbädd för WC+BDT-vatten, ett hushåll. Hög skyddsnivå med FANN Fosforfälla. Inklusive modulpaket, markbäddspaket, FANN Blue trekammarbrunn och FANN Fosforfälla.
| RSK-nummer | 5525352 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 0226 |
| GTIN | - |
| Produkt | Avloppspaket |
| Produktnamn | INDRÄN PRO Mb WC+BDT FF 5 Blue |
| Dimension | 110mm |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | rening av avloppsvatten |
| Utförande | slamavskiljare inkl. moduler |
|---|---|
| Färg | svart/blå |
| Ytbehandling | - |
| Material | flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 06 Plaströr - Övriga |
| Tillverkarens artikelnummer | 0226 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Plast |
|---|---|
| Materialkvalitet | PE (polyeten) |
| Färg | Svart |
| Diameter anslutning | 110 mm |
| Volym/Innehåll | 2200 l |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 5525352 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 0226 |
| GTIN | - |
| Produkt | Avloppspaket |
| Produktnamn | INDRÄN PRO Mb WC+BDT FF 5 Blue |
| Dimension | 110mm |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | rening av avloppsvatten |
| Utförande | slamavskiljare inkl. moduler |
|---|---|
| Färg | svart/blå |
| Ytbehandling | - |
| Material | flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 06 Plaströr - Övriga |
| Tillverkarens artikelnummer | 0226 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Plast |
|---|---|
| Materialkvalitet | PE (polyeten) |
| Färg | Svart |
| Diameter anslutning | 110 mm |
| Volym/Innehåll | 2200 l |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |