RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2015-12-16
RSK-nr enhet: ST
Paket tätskikt, 2 hushåll. För IN-DRÄN Markbäddar. Innehåller; EPDM gummiduk Täta genomföringar för anslutning till in- och utlopp
Paket tätskikt, 2 hushåll. För IN-DRÄN Markbäddar. Innehåller; EPDM gummiduk Täta genomföringar för anslutning till in- och utlopp
| RSK-nummer | 5525305 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 0161 |
| GTIN | - |
| Produkt | Tilläggspaket |
| Produktnamn | Paket tätskikt, 2 hushåll |
| Dimension | - |
| Storlek | 7,5x15,5m (BxL) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för markbädd, 2 hushåll |
| Utförande | gummiduk, rör för avluftning |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | EPDM |
| Standard | - |
| Övrig info | hög skyddsnivå |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 06 Plaströr - Övriga |
| Tillverkarens artikelnummer | 0161 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | EPDM (etenpropengummi) |
|---|---|
| Tjocklek | 1,14 mm |
| Färg | Svart |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 2 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 4000 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 950 | ||
| Vikt (kg) | 202 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 5525305 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 0161 |
| GTIN | - |
| Produkt | Tilläggspaket |
| Produktnamn | Paket tätskikt, 2 hushåll |
| Dimension | - |
| Storlek | 7,5x15,5m (BxL) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för markbädd, 2 hushåll |
| Utförande | gummiduk, rör för avluftning |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | EPDM |
| Standard | - |
| Övrig info | hög skyddsnivå |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 06 Plaströr - Övriga |
| Tillverkarens artikelnummer | 0161 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | EPDM (etenpropengummi) |
|---|---|
| Tjocklek | 1,14 mm |
| Färg | Svart |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 2 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 4000 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 950 | ||
| Vikt (kg) | 202 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |