Inlagd: 2022-08-30
RSK-nr enhet: ST
| RSK-nummer | 2310023 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | T-NG140025 |
| GTIN | 5212003900309 |
| Produkt | Geosyntet |
| Produktnamn | Fiberduk N1 |
| Dimension | 1,4x25m, 35m2 |
| Storlek | 110NW, Tjocklek: 0,9mm |
| Tryck/Flöde/Temp | 120l/m2/sec |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | separation |
| Utförande | nålfiltad |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | PP |
| Standard | NorGeoSpec 2012 - EN 13249 |
| Övrig info | minirulle |
| Tillverkarens produktsida | https://www.thracegroup.com/gr/en/technical-fabrics/geosynthetics/mini-rolls/ |
| RSK flik | 06 Plaströr - Övriga |
| Tillverkarens artikelnummer | T-NG140025 |
|---|
| GTIN | 5212003900309 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.thracegroup.com/gr/en/technical-fabrics/geosynthetics/mini-rolls/ |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 5212003900309 | ||
| Förpackningstyp | Trumma/rulle | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | 25 | ||
| Höjd (mm) | 1 | ||
| Vikt (kg) | 2,905 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad energimärkning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/ENERGYMARKINGDOC/ENERGYMARKINGDOC_915_2310023.pdf |
|---|---|
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/EPD/EPD_915_2310023.pdf |
| RSK-nummer | 2310023 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | T-NG140025 |
| GTIN | 5212003900309 |
| Produkt | Geosyntet |
| Produktnamn | Fiberduk N1 |
| Dimension | 1,4x25m, 35m2 |
| Storlek | 110NW, Tjocklek: 0,9mm |
| Tryck/Flöde/Temp | 120l/m2/sec |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | separation |
| Utförande | nålfiltad |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | PP |
| Standard | NorGeoSpec 2012 - EN 13249 |
| Övrig info | minirulle |
| Tillverkarens produktsida | https://www.thracegroup.com/gr/en/technical-fabrics/geosynthetics/mini-rolls/ |
| RSK flik | 06 Plaströr - Övriga |
| Tillverkarens artikelnummer | T-NG140025 |
|---|
| GTIN | 5212003900309 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.thracegroup.com/gr/en/technical-fabrics/geosynthetics/mini-rolls/ |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 5212003900309 | ||
| Förpackningstyp | Trumma/rulle | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | 25 | ||
| Höjd (mm) | 1 | ||
| Vikt (kg) | 2,905 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad energimärkning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/ENERGYMARKINGDOC/ENERGYMARKINGDOC_915_2310023.pdf |
|---|---|
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/EPD/EPD_915_2310023.pdf |