RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2018-06-05
RSK-nr enhet: ST
Dubbelhäftande tejp för vulkning av Firestones EPDM duk.
Dubbelhäftande tejp för vulkning av Firestones EPDM duk.
| RSK-nummer | 2303162 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 0589 |
| GTIN | 7350122642309 |
| Produkt | Geomembran |
| Produktnamn | QuickSeam Splice Tape |
| Dimension | - |
| Storlek | 7,62 cm x 30,5 meter |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | tejp |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | EPDM |
| Standard | - |
| Övrig info | Tillbehör för installation |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 06 Plaströr - Övriga |
| Tillverkarens artikelnummer | 0589 |
|---|
| GTIN | 7350122642309 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Glasfiberförstärkt | Nej |
| Modell/Utförande | Övrigt |
| Stickad | Nej |
| Vävd | Nej |
| Längd | 30,5 m |
| Bredd | 0,07 m |
| På rulle | Ja |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 250 | ||
| Bredd (mm) | 250 | ||
| Höjd (mm) | 762 | ||
| Vikt (kg) | 0,42 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_626_2303160.pdf |
|---|---|
| Film | https://www.youtube.com/watch?v=XGMMKP-T-6k&list=PLG7R_FEsNSFduIAwIloaK1RAilfnaZ8YY&index=1 |
| RSK-nummer | 2303162 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 0589 |
| GTIN | 7350122642309 |
| Produkt | Geomembran |
| Produktnamn | QuickSeam Splice Tape |
| Dimension | - |
| Storlek | 7,62 cm x 30,5 meter |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | tejp |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | EPDM |
| Standard | - |
| Övrig info | Tillbehör för installation |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 06 Plaströr - Övriga |
| Tillverkarens artikelnummer | 0589 |
|---|
| GTIN | 7350122642309 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Glasfiberförstärkt | Nej |
| Modell/Utförande | Övrigt |
| Stickad | Nej |
| Vävd | Nej |
| Längd | 30,5 m |
| Bredd | 0,07 m |
| På rulle | Ja |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 250 | ||
| Bredd (mm) | 250 | ||
| Höjd (mm) | 762 | ||
| Vikt (kg) | 0,42 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_626_2303160.pdf |
|---|---|
| Film | https://www.youtube.com/watch?v=XGMMKP-T-6k&list=PLG7R_FEsNSFduIAwIloaK1RAilfnaZ8YY&index=1 |