RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2015-09-15
RSK-nr enhet: ST
BAGA Easy G4, 5 hushåll.Komplett färdigmonterat reningsverk bestående av slamavskiljare med reningsutrustning.Inkl manifolder och 4st bioModulpaket RSK 241 6376
BAGA Easy G4, 5 hushåll.Komplett färdigmonterat reningsverk bestående av slamavskiljare med reningsutrustning.Inkl manifolder och 4st bioModulpaket RSK 241 6376
| RSK-nummer | 5619987 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 1044977 |
| GTIN | - |
| Produkt | Reningsverk |
| Produktnamn | Easy G4 5 hh med Biomoduler |
| Dimension | 160mm |
| Storlek | 2800x2400mm (HxØ) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | komplett reningsverk |
| Utförande | med biomoduler |
|---|---|
| Färg | flerfärgad |
| Ytbehandling | - |
| Material | glasfiber/flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 13 Kärl/Cisterner/Reningsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 1044977 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | sats | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 2400 | ||
| Bredd (mm) | 2400 | ||
| Höjd (mm) | 2800 | ||
| Vikt (kg) | 350 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 4 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | sats | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 1000 | ||
| Höjd (mm) | 2500 | ||
| Vikt (kg) | 130 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_730_5619987.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 5619987 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 1044977 |
| GTIN | - |
| Produkt | Reningsverk |
| Produktnamn | Easy G4 5 hh med Biomoduler |
| Dimension | 160mm |
| Storlek | 2800x2400mm (HxØ) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | komplett reningsverk |
| Utförande | med biomoduler |
|---|---|
| Färg | flerfärgad |
| Ytbehandling | - |
| Material | glasfiber/flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 13 Kärl/Cisterner/Reningsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 1044977 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | sats | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 2400 | ||
| Bredd (mm) | 2400 | ||
| Höjd (mm) | 2800 | ||
| Vikt (kg) | 350 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 4 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | sats | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 1000 | ||
| Höjd (mm) | 2500 | ||
| Vikt (kg) | 130 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_730_5619987.pdf |
|---|---|