Avaktiverad 2019-08-12
RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2012-11-12
RSK-nr enhet: ST
Pumpbrunn för avloppsvatten diameter 600mm, djup 2500mm. Förberedd för SEG pump.
Pumpbrunn för avloppsvatten diameter 600mm, djup 2500mm. Förberedd för SEG pump.
| RSK-nummer | 5886020 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 96235290 |
| GTIN | 5700830480243 |
| Produkt | Pumpstation |
| Produktnamn | Pust 06.25.S.A.SS |
| Dimension | 50mm utlopp |
| Storlek | 0,6x2,5m (ØxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för SEG pump |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | grå |
| Ytbehandling | - |
| Material | PE, rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 14 Pumpar |
| Tillverkarens artikelnummer | 96235290 |
|---|
| GTIN | 5700830480243 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | oförpackat/lösgods | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 600 | ||
| Bredd (mm) | 600 | ||
| Höjd (mm) | 2500 | ||
| Vikt (kg) | 110 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 5886020 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 96235290 |
| GTIN | 5700830480243 |
| Produkt | Pumpstation |
| Produktnamn | Pust 06.25.S.A.SS |
| Dimension | 50mm utlopp |
| Storlek | 0,6x2,5m (ØxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för SEG pump |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | grå |
| Ytbehandling | - |
| Material | PE, rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 14 Pumpar |
| Tillverkarens artikelnummer | 96235290 |
|---|
| GTIN | 5700830480243 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | oförpackat/lösgods | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 600 | ||
| Bredd (mm) | 600 | ||
| Höjd (mm) | 2500 | ||
| Vikt (kg) | 110 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |