RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2013-01-28
RSK-nr enhet: ST
Pumpbrunn 3000 liter.
Pumpbrunn 3000 liter.
| RSK-nummer | 5619623 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 713 |
| GTIN | - |
| Produkt | Pumpbrunn |
| Produktnamn | TS3000 |
| Dimension | 110mm inlopp x 32/40mm utlopp |
| Storlek | 3000L, 3,6x1,2x1,08m (LxBxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | WC+BDT |
| Utförande | lågbyggd |
|---|---|
| Färg | blå |
| Ytbehandling | - |
| Material | PE |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 14 Pumpar |
| Tillverkarens artikelnummer | 713 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Materialkvalitet brunn | PE (polyeten) |
|---|---|
| Dimension alla anslutningar | DN 100 |
| Utvändig rördiameter alla anslutningar | 110 mm |
| Anslutningshöjd inlopp | 920 mm |
| Med larmutgång | Nej |
| Längd | 3600 mm |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 1080 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 3600 | ||
| Bredd (mm) | 1200 | ||
| Höjd (mm) | 1080 | ||
| Vikt (kg) | 160 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 5619623 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 713 |
| GTIN | - |
| Produkt | Pumpbrunn |
| Produktnamn | TS3000 |
| Dimension | 110mm inlopp x 32/40mm utlopp |
| Storlek | 3000L, 3,6x1,2x1,08m (LxBxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | WC+BDT |
| Utförande | lågbyggd |
|---|---|
| Färg | blå |
| Ytbehandling | - |
| Material | PE |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 14 Pumpar |
| Tillverkarens artikelnummer | 713 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Materialkvalitet brunn | PE (polyeten) |
|---|---|
| Dimension alla anslutningar | DN 100 |
| Utvändig rördiameter alla anslutningar | 110 mm |
| Anslutningshöjd inlopp | 920 mm |
| Med larmutgång | Nej |
| Längd | 3600 mm |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 1080 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 3600 | ||
| Bredd (mm) | 1200 | ||
| Höjd (mm) | 1080 | ||
| Vikt (kg) | 160 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |