RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2015-09-11
RSK-nr enhet: ST
Pumpstation med skärande 1-fas pump GC-07A med integrerad vippa för start/stopp.
Pumpstation med skärande 1-fas pump GC-07A med integrerad vippa för start/stopp.
| RSK-nummer | 5887126 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 1044943 |
| GTIN | - |
| Produkt | Pumpstation |
| Produktnamn | Villa 60-200 |
| Dimension | G32 mm (utlopp) |
| Storlek | 600x2000mm (ØxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 230V |
| Funktion | avloppspumpstation |
| Utförande | med skärande pump GDH 15A |
|---|---|
| Färg | gul/flerfärgad |
| Ytbehandling | - |
| Material | glasfiber/flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 14 Pumpar |
| Tillverkarens artikelnummer | 1044943 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 600 | ||
| Bredd (mm) | 600 | ||
| Höjd (mm) | 2000 | ||
| Vikt (kg) | 80 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 5887126 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 1044943 |
| GTIN | - |
| Produkt | Pumpstation |
| Produktnamn | Villa 60-200 |
| Dimension | G32 mm (utlopp) |
| Storlek | 600x2000mm (ØxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 230V |
| Funktion | avloppspumpstation |
| Utförande | med skärande pump GDH 15A |
|---|---|
| Färg | gul/flerfärgad |
| Ytbehandling | - |
| Material | glasfiber/flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 14 Pumpar |
| Tillverkarens artikelnummer | 1044943 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 600 | ||
| Bredd (mm) | 600 | ||
| Höjd (mm) | 2000 | ||
| Vikt (kg) | 80 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |