RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2014-08-14
RSK-nr enhet: ST
Förhöjning till LTA/villapumpsation Pust
Förhöjning till LTA/villapumpsation Pust
| RSK-nummer | 5886032 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 98611306 |
| GTIN | 5711498200326 |
| Produkt | Förhöjning |
| Produktnamn | Pust |
| Dimension | 600/800mm |
| Storlek | L=330mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för pumpstation Pust |
| Utförande | kapbar |
|---|---|
| Färg | grå |
| Ytbehandling | - |
| Material | PE |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 14 Pumpar |
| Tillverkarens artikelnummer | 98611306 |
|---|
| GTIN | 5711498200326 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 713 | ||
| Bredd (mm) | 713 | ||
| Höjd (mm) | 330 | ||
| Vikt (kg) | 11 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | https://www.grundfos.com/se/legal/general-terms-and-conditions-of-sales-and-delivery |
|---|---|
| REACH-informationsblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/REACH/REACH_25_5885992.pdf |
| RSK-nummer | 5886032 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 98611306 |
| GTIN | 5711498200326 |
| Produkt | Förhöjning |
| Produktnamn | Pust |
| Dimension | 600/800mm |
| Storlek | L=330mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för pumpstation Pust |
| Utförande | kapbar |
|---|---|
| Färg | grå |
| Ytbehandling | - |
| Material | PE |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 14 Pumpar |
| Tillverkarens artikelnummer | 98611306 |
|---|
| GTIN | 5711498200326 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 713 | ||
| Bredd (mm) | 713 | ||
| Höjd (mm) | 330 | ||
| Vikt (kg) | 11 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | https://www.grundfos.com/se/legal/general-terms-and-conditions-of-sales-and-delivery |
|---|---|
| REACH-informationsblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/REACH/REACH_25_5885992.pdf |