RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2020-12-22
RSK-nr enhet: ST
Grusarmeringsplatta i 100 % återvunnen plast med integrerad markduk/geotextil. Klarar belastning upp till 300 ton/kvm (normalstor bil). Färg: Grå. Mått (LxBxH): 800 x 600 x 30 mm. Åtgång: 23,5 st per 10 kvm.
Grusarmeringsplatta i 100 % återvunnen plast med integrerad markduk/geotextil. Klarar belastning upp till 300 ton/kvm (normalstor bil). Färg: Grå. Mått (LxBxH): 800 x 600 x 30 mm. Åtgång: 23,5 st per 10 kvm.
| RSK-nummer | 5525335 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2079396 |
| GTIN | 4002626863584 |
| Produkt | Markarmering |
| Produktnamn | ACO Self Grusarmering Eco 600 |
| Dimension | - |
| Storlek | 800x600x30mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | ger en körbar grusyta |
| Utförande | med geotextil |
|---|---|
| Färg | grå |
| Ytbehandling | - |
| Material | 100 % återvunnen plast |
| Standard | DIN/EN ISO 604 |
| Övrig info | 300 ton/kvm |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 06 Plaströr - Övriga |
| Tillverkarens artikelnummer | 2079396 |
|---|
| GTIN | 4002626863584 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Längd | 600 mm |
| Bredd | 800 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 800 | ||
| Bredd (mm) | 600 | ||
| Höjd (mm) | 30 | ||
| Vikt (kg) | 0,6 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 68 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | Pall 800x1200 mm (ISO 1-pall) | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 1170 | ||
| Vikt (kg) | 65,8 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_185_2919565.pdf |
|---|---|
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/EPD/EPD_0000527.pdf |
| RSK-nummer | 5525335 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2079396 |
| GTIN | 4002626863584 |
| Produkt | Markarmering |
| Produktnamn | ACO Self Grusarmering Eco 600 |
| Dimension | - |
| Storlek | 800x600x30mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | ger en körbar grusyta |
| Utförande | med geotextil |
|---|---|
| Färg | grå |
| Ytbehandling | - |
| Material | 100 % återvunnen plast |
| Standard | DIN/EN ISO 604 |
| Övrig info | 300 ton/kvm |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 06 Plaströr - Övriga |
| Tillverkarens artikelnummer | 2079396 |
|---|
| GTIN | 4002626863584 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Längd | 600 mm |
| Bredd | 800 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 800 | ||
| Bredd (mm) | 600 | ||
| Höjd (mm) | 30 | ||
| Vikt (kg) | 0,6 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 68 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | Pall 800x1200 mm (ISO 1-pall) | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 1170 | ||
| Vikt (kg) | 65,8 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_185_2919565.pdf |
|---|---|
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/EPD/EPD_0000527.pdf |