RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 1985-01-18
RSK-nr enhet: ST
För dikesbrunn, för betongrör 500 eller muffända på betongrör 400, självlåsande, segjärn
För dikesbrunn, för betongrör 500 eller muffända på betongrör 400, självlåsande, segjärn
| RSK-nummer | 7016280 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | - |
| GTIN | - |
| Produkt | Kupolsil |
| Produktnamn | K-103 |
| Dimension | 400/500mm |
| Storlek | H=103mm |
| Tryck/Flöde/Temp | fri area 650cm2 |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för dikesbrunn |
| Utförande | med lås |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | segjärn |
| Standard | SS-EN124 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | - |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 600 | ||
| Bredd (mm) | 600 | ||
| Höjd (mm) | 163 | ||
| Vikt (kg) | 24 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 20 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 1150 | ||
| Vikt (kg) | 495 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 7016280 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | - |
| GTIN | - |
| Produkt | Kupolsil |
| Produktnamn | K-103 |
| Dimension | 400/500mm |
| Storlek | H=103mm |
| Tryck/Flöde/Temp | fri area 650cm2 |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för dikesbrunn |
| Utförande | med lås |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | segjärn |
| Standard | SS-EN124 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | - |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 600 | ||
| Bredd (mm) | 600 | ||
| Höjd (mm) | 163 | ||
| Vikt (kg) | 24 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 20 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 1150 | ||
| Vikt (kg) | 495 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |