RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2023-06-07
RSK-nr enhet: ST
Passar till alla typer av betongbrunnar med yttermått på 1120-1250 mm eller invändigt mått 950-1050 mm.
Passar till alla typer av betongbrunnar med yttermått på 1120-1250 mm eller invändigt mått 950-1050 mm.
| RSK-nummer | 7036065 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 10065 |
| GTIN | - |
| Produkt | Brunnslock |
| Produktnamn | Lätt brunnslock 1150 PE |
| Dimension | 1150mm |
| Storlek | Ø1150mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för nedstigningsbrunn |
| Utförande | lätt och låsbart |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | PE |
| Standard | - |
| Övrig info | Grönområde A15 |
| Tillverkarens produktsida | https://svenskabrunnslock.se/butik/brunnslock/latta-brunnslock-for-betongbrunnar/latt-brunnslock-1150-composite |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 10065 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://svenskabrunnslock.se/butik/brunnslock/latta-brunnslock-for-betongbrunnar/latt-brunnslock-1150-composite |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1150 | ||
| Bredd (mm) | 1150 | ||
| Höjd (mm) | 100 | ||
| Vikt (kg) | 14 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 7036065 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 10065 |
| GTIN | - |
| Produkt | Brunnslock |
| Produktnamn | Lätt brunnslock 1150 PE |
| Dimension | 1150mm |
| Storlek | Ø1150mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för nedstigningsbrunn |
| Utförande | lätt och låsbart |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | PE |
| Standard | - |
| Övrig info | Grönområde A15 |
| Tillverkarens produktsida | https://svenskabrunnslock.se/butik/brunnslock/latta-brunnslock-for-betongbrunnar/latt-brunnslock-1150-composite |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 10065 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://svenskabrunnslock.se/butik/brunnslock/latta-brunnslock-for-betongbrunnar/latt-brunnslock-1150-composite |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1150 | ||
| Bredd (mm) | 1150 | ||
| Höjd (mm) | 100 | ||
| Vikt (kg) | 14 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |