RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2016-01-27
RSK-nr enhet: ST
Lock till slamavskiljare med inbyggd pumpbrunn och förmonterad pump
Lock till slamavskiljare med inbyggd pumpbrunn och förmonterad pump
| RSK-nummer | 2435200 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 1084649 |
| GTIN | 6414908477200 |
| Produkt | Lock |
| Produktnamn | Lock till slamavskiljare |
| Dimension | 600mm |
| Storlek | 800mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | tätning |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | PE |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 1084649 |
|---|
| GTIN | 6414908477200 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Material lock | Övrigt |
| Med galler | Nej |
| Fri öppning | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 800 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 150 | ||
| Vikt (kg) | 11 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 2435200 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 1084649 |
| GTIN | 6414908477200 |
| Produkt | Lock |
| Produktnamn | Lock till slamavskiljare |
| Dimension | 600mm |
| Storlek | 800mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | tätning |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | PE |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 1084649 |
|---|
| GTIN | 6414908477200 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Material lock | Övrigt |
| Med galler | Nej |
| Fri öppning | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 800 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 150 | ||
| Vikt (kg) | 11 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |