RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2020-05-25
RSK-nr enhet: ST
Gräsarmeringsplatta i polypropylen. Mått (LxBxH): 586 x 386 x 38 mm. Åtgång: 4,42 st/kvm.
Gräsarmeringsplatta i polypropylen. Mått (LxBxH): 586 x 386 x 38 mm. Åtgång: 4,42 st/kvm.
| RSK-nummer | 5525331 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2020953 |
| GTIN | 4002626810700 |
| Produkt | Markarmering |
| Produktnamn | ACO Self Gräsarmering |
| Dimension | - |
| Storlek | 585x385x38mm (LxBxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | ger en körbar gräsyta |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | grön |
| Ytbehandling | - |
| Material | PP |
| Standard | DIN 53454 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 06 Plaströr - Övriga |
| Tillverkarens artikelnummer | 2020953 |
|---|
| GTIN | 4002626810700 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Längd | 585 mm |
| Bredd | 385 mm |
| Profilerad | Nej |
| Med fingerskarv | Nej |
| KOMO-certifierad (NL) | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 585 | ||
| Bredd (mm) | 385 | ||
| Höjd (mm) | 38 | ||
| Vikt (kg) | 1,07 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 112 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | Pall 800x1200 mm (ISO 1-pall) | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 1214 | ||
| Vikt (kg) | 145 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_185_5525331.pdf |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_185_2919565.pdf |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/EPD/EPD_0000527.pdf |
| RSK-nummer | 5525331 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2020953 |
| GTIN | 4002626810700 |
| Produkt | Markarmering |
| Produktnamn | ACO Self Gräsarmering |
| Dimension | - |
| Storlek | 585x385x38mm (LxBxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | ger en körbar gräsyta |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | grön |
| Ytbehandling | - |
| Material | PP |
| Standard | DIN 53454 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 06 Plaströr - Övriga |
| Tillverkarens artikelnummer | 2020953 |
|---|
| GTIN | 4002626810700 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Längd | 585 mm |
| Bredd | 385 mm |
| Profilerad | Nej |
| Med fingerskarv | Nej |
| KOMO-certifierad (NL) | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 585 | ||
| Bredd (mm) | 385 | ||
| Höjd (mm) | 38 | ||
| Vikt (kg) | 1,07 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 112 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | Pall 800x1200 mm (ISO 1-pall) | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 1214 | ||
| Vikt (kg) | 145 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_185_5525331.pdf |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_185_2919565.pdf |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/EPD/EPD_0000527.pdf |