RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2014-11-15
RSK-nr enhet: ST
Rak koppling, muff x muff
Rak koppling, muff x muff
| RSK-nummer | 1881967 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 13527026 |
| GTIN | 4021343413209 |
| Produkt | Muff |
| Produktnamn | 3fit-Press PPSU 35270 |
| Dimension | 26x3,0mm |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | PN10, temp -30°C till +70°C |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | pressfog tappvatten/värme |
| Utförande | 2muff |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | PPSU |
| Standard | pressverktyg TH+U |
| Övrig info | med läckageindikering opressad |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 04 Plaströr - Tryck |
| Tillverkarens artikelnummer | 13527026 |
|---|
| GTIN | 4021343413209 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 85 | ||
| Bredd (mm) | 35 | ||
| Höjd (mm) | 35 | ||
| Vikt (kg) | 0,058 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_697_1374418.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 1881967 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 13527026 |
| GTIN | 4021343413209 |
| Produkt | Muff |
| Produktnamn | 3fit-Press PPSU 35270 |
| Dimension | 26x3,0mm |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | PN10, temp -30°C till +70°C |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | pressfog tappvatten/värme |
| Utförande | 2muff |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | PPSU |
| Standard | pressverktyg TH+U |
| Övrig info | med läckageindikering opressad |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 04 Plaströr - Tryck |
| Tillverkarens artikelnummer | 13527026 |
|---|
| GTIN | 4021343413209 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 85 | ||
| Bredd (mm) | 35 | ||
| Höjd (mm) | 35 | ||
| Vikt (kg) | 0,058 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_697_1374418.pdf |
|---|---|