RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2017-11-17
RSK-nr enhet: ST
Gummiklädd
Gummiklädd
| RSK-nummer | 1447839 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 6991942 |
| GTIN | 4021343468308 |
| Produkt | Rörhållare |
| Produktnamn | Rörhållare |
| Dimension | 40-46mm |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | temp -50°C till +110°C |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | monteringsmaterial |
| Utförande | tvådelat |
|---|---|
| Färg | elförzinkat |
| Ytbehandling | förzinkad |
| Material | elförzinkat stål |
| Standard | två skruv |
| Övrig info | tvådelad rörhållare |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 02 Stål-/Aluminium-/Rostfria rör |
| Tillverkarens artikelnummer | 6991942 |
|---|
| GTIN | 4021343468308 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 32 | ||
| Bredd (mm) | 57 | ||
| Höjd (mm) | 57 | ||
| Vikt (kg) | 0,09 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_697_1374418.pdf |
|---|---|
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/EPD/EPD_0001579.pdf |
| RSK-nummer | 1447839 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 6991942 |
| GTIN | 4021343468308 |
| Produkt | Rörhållare |
| Produktnamn | Rörhållare |
| Dimension | 40-46mm |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | temp -50°C till +110°C |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | monteringsmaterial |
| Utförande | tvådelat |
|---|---|
| Färg | elförzinkat |
| Ytbehandling | förzinkad |
| Material | elförzinkat stål |
| Standard | två skruv |
| Övrig info | tvådelad rörhållare |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 02 Stål-/Aluminium-/Rostfria rör |
| Tillverkarens artikelnummer | 6991942 |
|---|
| GTIN | 4021343468308 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 32 | ||
| Bredd (mm) | 57 | ||
| Höjd (mm) | 57 | ||
| Vikt (kg) | 0,09 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_697_1374418.pdf |
|---|---|
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/EPD/EPD_0001579.pdf |