RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2013-02-06
RSK-nr enhet: ST
PE,PEL, PEH. Pex med stödhylsa 40 gr
PE,PEL, PEH. Pex med stödhylsa 40 gr
| RSK-nummer | 2508603 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | - |
| GTIN | 7070452018994 |
| Produkt | Övergångssats |
| Produktnamn | Isiflo Sprint PVC kit |
| Dimension | 63mm |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | 16bar, max +40°C |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | instick tappvatten, övergång |
| Utförande | utbytesdetaljer för PVC |
|---|---|
| Färg | svart/ blå |
| Ytbehandling | - |
| Material | komposit |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 04 Plaströr - Tryck |
| Tillverkarens artikelnummer | - |
|---|
| GTIN | 7070452018994 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7070452018994 | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 40 | ||
| Bredd (mm) | 51 | ||
| Höjd (mm) | 40 | ||
| Vikt (kg) | 0,19 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/EPD/EPD_0000584.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 2508603 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | - |
| GTIN | 7070452018994 |
| Produkt | Övergångssats |
| Produktnamn | Isiflo Sprint PVC kit |
| Dimension | 63mm |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | 16bar, max +40°C |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | instick tappvatten, övergång |
| Utförande | utbytesdetaljer för PVC |
|---|---|
| Färg | svart/ blå |
| Ytbehandling | - |
| Material | komposit |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 04 Plaströr - Tryck |
| Tillverkarens artikelnummer | - |
|---|
| GTIN | 7070452018994 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7070452018994 | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 40 | ||
| Bredd (mm) | 51 | ||
| Höjd (mm) | 40 | ||
| Vikt (kg) | 0,19 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/EPD/EPD_0000584.pdf |
|---|---|