RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2013-06-19
RSK-nr enhet: ST
Heltäckande diskbänk med stor och liten disklåda till höger, med bräddavlopp och korgventiler.
Heltäckande diskbänk med stor och liten disklåda till höger, med bräddavlopp och korgventiler.
| RSK-nummer | 8020227 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | AG12H-610-KV |
| GTIN | 7393069017472 |
| Produkt | Diskbänk |
| Produktnamn | AG12H-610-KV |
| Dimension | - |
| Storlek | 1220x610x30mm (LxBxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | heltäckande, för 60-skåp |
| Utförande | höger, stor/liten disklåda |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | med korgventil |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | AG12H-610-KV |
|---|
| GTIN | 7393069017472 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Tillämpning | Kök |
|---|---|
| Material | Rostfritt stål |
| Materialkvalitet | Rostfritt stål 304 (1.4301) |
| Form | Rektangulär |
| Antal hoar | 2 |
| Med räfflad avrinnings-/avställningsyta | Ingen |
| Med slät avrinnings-/avställningsyta | Vänster |
| Med integrerad tvättbräda | Nej |
| Typ av fastsättning | Övrigt |
| Monteringsmetod | Utanpåliggande |
| Armaturhål | Höger |
| Med bottenventil | Ja |
| Korgsil med propp | Ja |
| Med bottenventil och integrerat bräddavlopp | Nej |
| Med reglering för bottenventil | Nej |
| Antal utloppsställen | 2 |
| Med ståndarrör | Nej |
| Med uttag för tvålpump | Nej |
| Smutsavvisande | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Nej |
| Djup | 610 mm |
| Bredd/Diameter | 1200 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Med jordningsanordning | Nej |
| Med kran/blandare | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Krympfilm | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1230 | ||
| Bredd (mm) | 640 | ||
| Höjd (mm) | 200 | ||
| Vikt (kg) | 12 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8020227 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | AG12H-610-KV |
| GTIN | 7393069017472 |
| Produkt | Diskbänk |
| Produktnamn | AG12H-610-KV |
| Dimension | - |
| Storlek | 1220x610x30mm (LxBxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | heltäckande, för 60-skåp |
| Utförande | höger, stor/liten disklåda |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | med korgventil |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | AG12H-610-KV |
|---|
| GTIN | 7393069017472 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Tillämpning | Kök |
|---|---|
| Material | Rostfritt stål |
| Materialkvalitet | Rostfritt stål 304 (1.4301) |
| Form | Rektangulär |
| Antal hoar | 2 |
| Med räfflad avrinnings-/avställningsyta | Ingen |
| Med slät avrinnings-/avställningsyta | Vänster |
| Med integrerad tvättbräda | Nej |
| Typ av fastsättning | Övrigt |
| Monteringsmetod | Utanpåliggande |
| Armaturhål | Höger |
| Med bottenventil | Ja |
| Korgsil med propp | Ja |
| Med bottenventil och integrerat bräddavlopp | Nej |
| Med reglering för bottenventil | Nej |
| Antal utloppsställen | 2 |
| Med ståndarrör | Nej |
| Med uttag för tvålpump | Nej |
| Smutsavvisande | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Nej |
| Djup | 610 mm |
| Bredd/Diameter | 1200 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Med jordningsanordning | Nej |
| Med kran/blandare | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Krympfilm | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1230 | ||
| Bredd (mm) | 640 | ||
| Höjd (mm) | 200 | ||
| Vikt (kg) | 12 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |