Tillverkarens artikelnummerCKCUL1000L-KP
GTIN7393069025477
ProduktMinikök
ProduktnamnCKCUL1000L-KP
Dimension-
Storlek1000x600x900mm (LxBxH)
Tryck/Flöde/Temp-
Effekt/Eldata230V 10A
Funktionkylskåp/diskbänk/spis
Utförande1 disklåda vänster
Färgrostfri/vit
Ytbehandling-
Material flermaterial
StandardAISI 304
Övrig infoStove 830124
Tillverkarens produktsida -
RSK flik21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning
GTIN 7393069025477
Tillverkarens produktsida -
Produktegenskaper
Antal kokplattor 2
Nettokapacitet frysfack 14 l
Nyttokapacitet för kylfack 88 l
Energieffektivitetsklass kylskåp (2019/2016/EU) A
Genomsnittlig årlig energianvändning 136 kWh
Antal stjärnor 4
Bulleremission 41 dB(A) re 1 pW
Nedsänkningsplats Vänster
Bredd 1000 mm
Höjd 900 mm
Djup 610 mm
Mikrovåg Nej
Bakugn Nej
GTIN FP -
Förpackningstyp Pall
Förpackningsfunktion -
Palltyp -
Djup (mm) 1030
Bredd (mm) 730
Höjd (mm) 1060
Vikt (kg) 75
RSK-nummer8021009
ProduktMinikök
ProduktnamnCKCUL1000L-KP
Dimension-
Storlek1000x600x900mm (LxBxH)
Tryck/Flöde/Temp-
Effekt/Eldata230V 10A
Funktionkylskåp/diskbänk/spis
Utförande1 disklåda vänster
Färgrostfri/vit
Ytbehandling-
Material flermaterial
StandardAISI 304
Övrig infoStove 830124
Antal kokplattor 2
Nettokapacitet frysfack 14 l
Antal stjärnor 4
Nedsänkningsplats Vänster
Bredd 1000 mm
Höjd 900 mm
Djup 610 mm