Tillverkarens artikelnummerCKCUL1000L-KP-UK
GTIN7393069025514
ProduktMinikök
ProduktnamnCKCUL1000L-KP-UK
Dimension-
Storlek1000x600x900mm (LxBxH)
Tryck/Flöde/Temp-
Effekt/Eldata10A
Funktion2 plattor
Utförandemed timer & 2 plåtskåp
Färgvit/rostfri
Ytbehandling-
Material flermaterial
Standard-
RSK flik21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning
GTIN 7393069025514
Bulleremission 41 dB(A) re 1 pW
Nedsänkningsplats Vänster
Bredd 1000 mm
Höjd 900 mm
Djup 610 mm
Palltyp -
Djup (mm) 1050
Bredd (mm) 750
Höjd (mm) 1080
Vikt (kg) 65
RSK-nummer8021011
ProduktMinikök
ProduktnamnCKCUL1000L-KP-UK
Dimension-
Storlek1000x600x900mm (LxBxH)
Tryck/Flöde/Temp-
Effekt/Eldata10A
Funktion2 plattor
Färgvit/rostfri
Ytbehandling-
Material flermaterial
Standard-
Övrig infoStove 830124
Nedsänkningsplats Vänster
Bredd 1000 mm
Höjd 900 mm
Djup 610 mm