Tillverkarens artikelnummerCKCUL1200R-KP
GTIN7393069025484
ProduktMinikök
ProduktnamnCKCUL1200R-KP
Dimension-
Storlek1200x600x900mm (LxBxH)
Tryck/Flöde/Temp-
Effekt/Eldata230V 10A
Funktionkylskåp/diskbänk/spis
Utförandedisklåda höger
Färgrostfri/vit
Ytbehandling-
Material flermaterial
StandardAISI 304
RSK flik21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning
GTIN 7393069025484
Bulleremission 41 dB(A) re 1 pW
Nedsänkningsplats Höger
Bredd 1200 mm
Höjd 900 mm
Djup 610 mm
Mikrovåg Nej
Bakugn Nej
GTIN FP -
Förpackningstyp Pall
Förpackningsfunktion -
Palltyp -
Djup (mm) 1230
Bredd (mm) 730
Höjd (mm) 1060
Vikt (kg) 83
RSK-nummer8021014
ProduktMinikök
ProduktnamnCKCUL1200R-KP
Dimension-
Storlek1200x600x900mm (LxBxH)
Tryck/Flöde/Temp-
Effekt/Eldata230V 10A
Funktionkylskåp/diskbänk/spis
Utförandedisklåda höger
Färgrostfri/vit
Ytbehandling-
Material flermaterial
StandardAISI 304
Övrig infoStove 830124
Nedsänkningsplats Höger
Bredd 1200 mm
Höjd 900 mm
Djup 610 mm