RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2012-12-04
RSK-nr enhet: ST
| RSK-nummer | 7390689 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | Z0704431001 |
| GTIN | 7394118447981 |
| Produkt | Avloppslock |
| Produktnamn | Ido Reservdel |
| Dimension | - |
| Storlek | 230x4x350mm (LxBxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för dusch 8-5 |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | - |
| Material | plast |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 18 Badkar/Duschkabiner/-väggar |
| Tillverkarens artikelnummer | Z0704431001 |
|---|
| GTIN | 7394118447981 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Bredd | 140 - 140 mm |
|---|---|
| Längd | 320 - 320 mm |
| Material | Plast |
| Färg | Vit |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 240 | ||
| Bredd (mm) | 290 | ||
| Höjd (mm) | 10 | ||
| Vikt (kg) | 0,355 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Drift & Skötsel | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/DOS/DOS_5_7365775.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 7390689 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | Z0704431001 |
| GTIN | 7394118447981 |
| Produkt | Avloppslock |
| Produktnamn | Ido Reservdel |
| Dimension | - |
| Storlek | 230x4x350mm (LxBxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för dusch 8-5 |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | - |
| Material | plast |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 18 Badkar/Duschkabiner/-väggar |
| Tillverkarens artikelnummer | Z0704431001 |
|---|
| GTIN | 7394118447981 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Bredd | 140 - 140 mm |
|---|---|
| Längd | 320 - 320 mm |
| Material | Plast |
| Färg | Vit |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 240 | ||
| Bredd (mm) | 290 | ||
| Höjd (mm) | 10 | ||
| Vikt (kg) | 0,355 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Drift & Skötsel | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/DOS/DOS_5_7365775.pdf |
|---|---|