RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2021-10-26
RSK-nr enhet: ST
Spirit Bredd 3cm Svart Fast L1958
Spirit Bredd 3cm Svart Fast L1958
| RSK-nummer | 7403551 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | DSBRS3VVDN |
| GTIN | 7332512213313 |
| Produkt | Påbyggnadsprofil |
| Produktnamn | Spirit Bredd 3cm Sv Fast L1959 |
| Dimension | - |
| Storlek | 30x30x1938mm (BxDxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | breddningsprofil för duschvägg |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | svart profil |
| Ytbehandling | lackerad |
| Material | aluminium |
| Standard | CE |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 18 Badkar/Duschkabiner/-väggar |
| Tillverkarens artikelnummer | DSBRS3VVDN |
|---|
| GTIN | 7332512213313 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 100 | ||
| Bredd (mm) | 100 | ||
| Höjd (mm) | 2060 | ||
| Vikt (kg) | 1,6 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/EPD/EPD_472_7302876.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 7403551 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | DSBRS3VVDN |
| GTIN | 7332512213313 |
| Produkt | Påbyggnadsprofil |
| Produktnamn | Spirit Bredd 3cm Sv Fast L1959 |
| Dimension | - |
| Storlek | 30x30x1938mm (BxDxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | breddningsprofil för duschvägg |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | svart profil |
| Ytbehandling | lackerad |
| Material | aluminium |
| Standard | CE |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 18 Badkar/Duschkabiner/-väggar |
| Tillverkarens artikelnummer | DSBRS3VVDN |
|---|
| GTIN | 7332512213313 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 100 | ||
| Bredd (mm) | 100 | ||
| Höjd (mm) | 2060 | ||
| Vikt (kg) | 1,6 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/EPD/EPD_472_7302876.pdf |
|---|---|