RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2021-01-26
RSK-nr enhet: ST
Bano vändbar toalett komplett med elektrisk höjdjustering (består av 5970S3-BVT o 5931). Komplett med kassett/Cistern el, wc-skål med vändbar toalettsits/ryggstöd/Wc-stödhandtag. Clean, spol/Tork
Bano vändbar toalett komplett med elektrisk höjdjustering (består av 5970S3-BVT o 5931). Komplett med kassett/Cistern el, wc-skål med vändbar toalettsits/ryggstöd/Wc-stödhandtag. Clean, spol/Tork
| RSK-nummer | 8000236 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 5935 |
| GTIN | - |
| Produkt | WC-fixtur |
| Produktnamn | - |
| Dimension | - |
| Storlek | 510x850x1150mm (BxDxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 24V DC |
| Funktion | justerbar 200mm |
| Utförande | höjdjustering el och kassett |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | ABS/PMMA |
| Material | korrosionsbehandlat stål |
| Standard | - |
| Övrig info | komplett kassett |
| Tillverkarens produktsida | https://www.bano.se/produkter/se/bano-vandbar-toalett/5920-bano-vandbar-toalett |
| RSK flik | 22 Vattenlås/Konsoler/Fixturer/Installationsystem/Funktionsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 5935 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.bano.se/produkter/se/bano-vandbar-toalett/5920-bano-vandbar-toalett |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Drift & Skötsel | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/DOS/DOS_898_8000236.pdf |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_898_8000236.pdf |
| RSK-nummer | 8000236 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 5935 |
| GTIN | - |
| Produkt | WC-fixtur |
| Produktnamn | - |
| Dimension | - |
| Storlek | 510x850x1150mm (BxDxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 24V DC |
| Funktion | justerbar 200mm |
| Utförande | höjdjustering el och kassett |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | ABS/PMMA |
| Material | korrosionsbehandlat stål |
| Standard | - |
| Övrig info | komplett kassett |
| Tillverkarens produktsida | https://www.bano.se/produkter/se/bano-vandbar-toalett/5920-bano-vandbar-toalett |
| RSK flik | 22 Vattenlås/Konsoler/Fixturer/Installationsystem/Funktionsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 5935 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.bano.se/produkter/se/bano-vandbar-toalett/5920-bano-vandbar-toalett |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Drift & Skötsel | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/DOS/DOS_898_8000236.pdf |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_898_8000236.pdf |