Inlagd: 2024-01-25
RSK-nr enhet: ST
Pneumatisk spolknapp i rostfritt stål för Geberit inbyggnads- och utanpåliggande cisterner. Medföljer pneumatisk lyftare och 2 m slang.
Pneumatisk spolknapp i rostfritt stål för Geberit inbyggnads- och utanpåliggande cisterner. Medföljer pneumatisk lyftare och 2 m slang.
| RSK-nummer | 8002150 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 115.947.00.1 |
| GTIN | 4025416592181 |
| Produkt | Spolknapp |
| Produktnamn | Pneumatisk spolknapp |
| Dimension | håltagning 57mm |
| Storlek | 63mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | fjärrmanövrerad spolning |
| Utförande | enkelspolning |
|---|---|
| Färg | rostfritt stål |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 20 WC-stolar/Bidéer/Urinaler |
| Tillverkarens artikelnummer | 115.947.00.1 |
|---|
| GTIN | 4025416592181 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| För inbyggd spolcistern | Ja |
|---|---|
| För utvändigt monterad spolcistern | Ja |
| För urinalspolning | Nej |
| Material bänkskiva (täckplatta) | Rostfritt stål |
| Ytskydd | Obehandlad |
| Ytbehandling | Obehandlad |
| Färg täckplåt | Rostfritt stål |
| Utförande spol-/funktionsknapp | Rund |
| Driftkraft | 25 N |
| Montering funktionsknapp | Inbyggd/Infälld |
| Vandalskyddad | Nej |
| Driftsform | 1-knapp, manuell funktion |
| Med lyftsystem | Ja |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4025416592181 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 220 | ||
| Bredd (mm) | 116 | ||
| Höjd (mm) | 117 | ||
| Vikt (kg) | 1,025 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8002150 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 115.947.00.1 |
| GTIN | 4025416592181 |
| Produkt | Spolknapp |
| Produktnamn | Pneumatisk spolknapp |
| Dimension | håltagning 57mm |
| Storlek | 63mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | fjärrmanövrerad spolning |
| Utförande | enkelspolning |
|---|---|
| Färg | rostfritt stål |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 20 WC-stolar/Bidéer/Urinaler |
| Tillverkarens artikelnummer | 115.947.00.1 |
|---|
| GTIN | 4025416592181 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| För inbyggd spolcistern | Ja |
|---|---|
| För utvändigt monterad spolcistern | Ja |
| För urinalspolning | Nej |
| Material bänkskiva (täckplatta) | Rostfritt stål |
| Ytskydd | Obehandlad |
| Ytbehandling | Obehandlad |
| Färg täckplåt | Rostfritt stål |
| Utförande spol-/funktionsknapp | Rund |
| Driftkraft | 25 N |
| Montering funktionsknapp | Inbyggd/Infälld |
| Vandalskyddad | Nej |
| Driftsform | 1-knapp, manuell funktion |
| Med lyftsystem | Ja |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4025416592181 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 220 | ||
| Bredd (mm) | 116 | ||
| Höjd (mm) | 117 | ||
| Vikt (kg) | 1,025 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |