Avaktiverad 2025-04-25
Ersättningsartikel saknas
RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2014-09-04
RSK-nr enhet: ST
Spolknapp av plast för manuell spolning. Dubbel spolfunktion och spol-/stopp funktion. Fästmaterial och fästram ingår
Spolknapp av plast för manuell spolning. Dubbel spolfunktion och spol-/stopp funktion. Fästmaterial och fästram ingår
| RSK-nummer | 8098039 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 721893 |
| GTIN | 4015211721893 |
| Produkt | Spolknapp |
| Produktnamn | Visign for Life 1 |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för inbyggd spolcistern |
| Utförande | manuell spolning |
|---|---|
| Färg | förkromad |
| Ytbehandling | - |
| Material | plast |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 22 Vattenlås/Konsoler/Fixturer/Installationsystem/Funktionsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 721893 |
|---|
| GTIN | 4015211721893 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Plast |
|---|---|
| Manövrering | Två knappar |
| Lämplig för frontmanövrering | Ja |
| Lämplig för manövrering från hylla/topp | Ja |
| Vandalskyddad | Nej |
| Bredd | 135 mm |
| Höjd | 15 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 280 | ||
| Bredd (mm) | 145 | ||
| Höjd (mm) | 50 | ||
| Vikt (kg) | 0,39 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8098039 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 721893 |
| GTIN | 4015211721893 |
| Produkt | Spolknapp |
| Produktnamn | Visign for Life 1 |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för inbyggd spolcistern |
| Utförande | manuell spolning |
|---|---|
| Färg | förkromad |
| Ytbehandling | - |
| Material | plast |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 22 Vattenlås/Konsoler/Fixturer/Installationsystem/Funktionsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 721893 |
|---|
| GTIN | 4015211721893 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Plast |
|---|---|
| Manövrering | Två knappar |
| Lämplig för frontmanövrering | Ja |
| Lämplig för manövrering från hylla/topp | Ja |
| Vandalskyddad | Nej |
| Bredd | 135 mm |
| Höjd | 15 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 280 | ||
| Bredd (mm) | 145 | ||
| Höjd (mm) | 50 | ||
| Vikt (kg) | 0,39 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |