RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2002-01-23
RSK-nr enhet: ST
FURO 405. Längd 1800 mm, utlopp vid höger gavel. Av rostfritt stål. Inkl. rostfria konsoler.
FURO 405. Längd 1800 mm, utlopp vid höger gavel. Av rostfritt stål. Inkl. rostfria konsoler.
| RSK-nummer | 7636404 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 40518H |
| GTIN | - |
| Produkt | Tvättränna |
| Produktnamn | FURO 405 |
| Dimension | utvändig gänga G 1 1/2" |
| Storlek | L=1800 mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | avlopp höger |
| Utförande | med konsoler och stänkbleck |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | EN 1.4301 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.furhoffs.com/sv/rostfri-inredning/tvattrannor/tvattranna-furo405?40518H |
| RSK flik | 19 Tvättställ/Dricksfontäner |
| Tillverkarens artikelnummer | 40518H |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.furhoffs.com/sv/rostfri-inredning/tvattrannor/tvattranna-furo405?40518H |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Ask | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1800 | ||
| Bredd (mm) | 450 | ||
| Höjd (mm) | 300 | ||
| Vikt (kg) | 18 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 7636404 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 40518H |
| GTIN | - |
| Produkt | Tvättränna |
| Produktnamn | FURO 405 |
| Dimension | utvändig gänga G 1 1/2" |
| Storlek | L=1800 mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | avlopp höger |
| Utförande | med konsoler och stänkbleck |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | EN 1.4301 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.furhoffs.com/sv/rostfri-inredning/tvattrannor/tvattranna-furo405?40518H |
| RSK flik | 19 Tvättställ/Dricksfontäner |
| Tillverkarens artikelnummer | 40518H |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.furhoffs.com/sv/rostfri-inredning/tvattrannor/tvattranna-furo405?40518H |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Ask | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1800 | ||
| Bredd (mm) | 450 | ||
| Höjd (mm) | 300 | ||
| Vikt (kg) | 18 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |