RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2020-11-16
RSK-nr enhet: ST
Tvättställ Munka 60x35 vit.
Tvättställ Munka 60x35 vit.
| RSK-nummer | 7781013 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 52610 |
| GTIN | 7323100285454 |
| Produkt | Tvättställ |
| Produktnamn | Tvättställ Munka 60x35 |
| Dimension | - |
| Storlek | 610x102x356mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | möbelmontage |
| Utförande | blandarhål centrum, ho centrum |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | glaserad |
| Material | porslin |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 19 Tvättställ/Dricksfontäner |
| Tillverkarens artikelnummer | 52610 |
|---|
| GTIN | 7323100285454 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Kompositmaterial |
|---|---|
| Materialkvalitet | Marmorkross |
| Form | Rektangulär |
| Färg | Vit |
| Typ av fastsättning | Övrigt |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Lämplig för möbelmontering | Ja |
| Avställningsyta | Vänster och höger |
| Antal bassänger | 1 |
| Armaturhål | Mitten |
| Antal armaturhål per tvättställ | 1 |
| Stansbara armaturhål | Ingen |
| Med kran/blandare | Nej |
| Typ av kran/blandare | Övrigt |
| Med bräddavlopp | Ja |
| Synligt bräddavlopp | Ja |
| Med bottenventil | Nej |
| Med bottenventil och integrerat bräddavlopp | Nej |
| Diameter utloppshål | 4,5 mm |
| Med vattenlås | Nej |
| Med bakvägg | Nej |
| Lämplig för vattenlåskåpa | Nej |
| Med vattenlåskåpa | Nej |
| Lämplig för pelare | Nej |
| Pelare medlevereras | Nej |
| Djup | 35 mm |
| Bredd/Diameter | 60 mm |
| Höjd | 1,5 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7323100285454 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 380 | ||
| Bredd (mm) | 630 | ||
| Höjd (mm) | 120 | ||
| Vikt (kg) | 21 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 7781013 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 52610 |
| GTIN | 7323100285454 |
| Produkt | Tvättställ |
| Produktnamn | Tvättställ Munka 60x35 |
| Dimension | - |
| Storlek | 610x102x356mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | möbelmontage |
| Utförande | blandarhål centrum, ho centrum |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | glaserad |
| Material | porslin |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 19 Tvättställ/Dricksfontäner |
| Tillverkarens artikelnummer | 52610 |
|---|
| GTIN | 7323100285454 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Kompositmaterial |
|---|---|
| Materialkvalitet | Marmorkross |
| Form | Rektangulär |
| Färg | Vit |
| Typ av fastsättning | Övrigt |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Lämplig för möbelmontering | Ja |
| Avställningsyta | Vänster och höger |
| Antal bassänger | 1 |
| Armaturhål | Mitten |
| Antal armaturhål per tvättställ | 1 |
| Stansbara armaturhål | Ingen |
| Med kran/blandare | Nej |
| Typ av kran/blandare | Övrigt |
| Med bräddavlopp | Ja |
| Synligt bräddavlopp | Ja |
| Med bottenventil | Nej |
| Med bottenventil och integrerat bräddavlopp | Nej |
| Diameter utloppshål | 4,5 mm |
| Med vattenlås | Nej |
| Med bakvägg | Nej |
| Lämplig för vattenlåskåpa | Nej |
| Med vattenlåskåpa | Nej |
| Lämplig för pelare | Nej |
| Pelare medlevereras | Nej |
| Djup | 35 mm |
| Bredd/Diameter | 60 mm |
| Höjd | 1,5 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7323100285454 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 380 | ||
| Bredd (mm) | 630 | ||
| Höjd (mm) | 120 | ||
| Vikt (kg) | 21 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |