RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2013-01-31
RSK-nr enhet: ST
Vortex pumpmotor BWO 155Utbytesmotor till GVC fram till Februari 2013.Inkl. pumprotor.
Vortex pumpmotor BWO 155Utbytesmotor till GVC fram till Februari 2013.Inkl. pumprotor.
| RSK-nummer | 5808494 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 17380896.130 |
| GTIN | - |
| Produkt | Pumpmotor |
| Produktnamn | BWO 155 |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | PN10, temp max +95°C |
| Effekt/Eldata | 115-230V 50-60Hz 2,5-9W |
| Funktion | för VVC pump BWO 155 |
| Utförande | grundutförande med rotor |
|---|---|
| Färg | flerfärgad |
| Ytbehandling | - |
| Material | flermaterial |
| Standard | IP44 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.deutsche-vortex.de/uploads/media/BlueOne_09en0105_en_Flyer.pdf |
| RSK flik | 14 Pumpar |
| Tillverkarens artikelnummer | 17380896.130 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.deutsche-vortex.de/uploads/media/BlueOne_09en0105_en_Flyer.pdf |
|---|
| Typ av tillbehör/reservdel | Pumphuvud |
|---|---|
| Tillbehör | Ja |
| Reservdel | Nej |
| Anslutningsspänning | 230 - 230 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Kapslingsklass (IP) | IP44 |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4250025119010 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 255 | ||
| Bredd (mm) | 150 | ||
| Höjd (mm) | 110 | ||
| Vikt (kg) | 0,875 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 5808494 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 17380896.130 |
| GTIN | - |
| Produkt | Pumpmotor |
| Produktnamn | BWO 155 |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | PN10, temp max +95°C |
| Effekt/Eldata | 115-230V 50-60Hz 2,5-9W |
| Funktion | för VVC pump BWO 155 |
| Utförande | grundutförande med rotor |
|---|---|
| Färg | flerfärgad |
| Ytbehandling | - |
| Material | flermaterial |
| Standard | IP44 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.deutsche-vortex.de/uploads/media/BlueOne_09en0105_en_Flyer.pdf |
| RSK flik | 14 Pumpar |
| Tillverkarens artikelnummer | 17380896.130 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.deutsche-vortex.de/uploads/media/BlueOne_09en0105_en_Flyer.pdf |
|---|
| Typ av tillbehör/reservdel | Pumphuvud |
|---|---|
| Tillbehör | Ja |
| Reservdel | Nej |
| Anslutningsspänning | 230 - 230 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Kapslingsklass (IP) | IP44 |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4250025119010 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 255 | ||
| Bredd (mm) | 150 | ||
| Höjd (mm) | 110 | ||
| Vikt (kg) | 0,875 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |