RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2010-01-28
RSK-nr enhet: ST
BP2-50 Borrhålspump-paket
BP2-50 Borrhålspump-paket
| RSK-nummer | 5854142 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | - |
| GTIN | - |
| Produkt | Djupbrunnspump |
| Produktnamn | a-collection BP2-50 |
| Dimension | ? |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 3x400V 0,37kW 1,6A |
| Funktion | förbrukningsvatten, sänkpump |
| Utförande | ? |
|---|---|
| Färg | - |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfri |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 14 Pumpar |
| Tillverkarens artikelnummer | - |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material pumphus | Rostfritt stål |
|---|---|
| Materialkvalitet pumphus | Rostfritt stål 304L (1.4306) |
| Elanslutning | Kabel |
| Märkspänning | 400 - 400 V |
| Antal faser | 3 |
| Märkström | 1,6 A |
| Axeleffekt per motor (P2) | 0,37 kW |
| Varvtalsreglering motor | Ingen |
| Anslutning utloppssida | Invändig gänga G, cylindrisk (ISO 228-1) |
| Anslutningsdimension utloppssida | DN 32 |
| Pumpdiameter | 105 mm |
| Kapslingsklass (IP) | IP68 |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 494 | ||
| Bredd (mm) | 99 | ||
| Höjd (mm) | 99 | ||
| Vikt (kg) | 10 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 5854142 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | - |
| GTIN | - |
| Produkt | Djupbrunnspump |
| Produktnamn | a-collection BP2-50 |
| Dimension | ? |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 3x400V 0,37kW 1,6A |
| Funktion | förbrukningsvatten, sänkpump |
| Utförande | ? |
|---|---|
| Färg | - |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfri |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 14 Pumpar |
| Tillverkarens artikelnummer | - |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material pumphus | Rostfritt stål |
|---|---|
| Materialkvalitet pumphus | Rostfritt stål 304L (1.4306) |
| Elanslutning | Kabel |
| Märkspänning | 400 - 400 V |
| Antal faser | 3 |
| Märkström | 1,6 A |
| Axeleffekt per motor (P2) | 0,37 kW |
| Varvtalsreglering motor | Ingen |
| Anslutning utloppssida | Invändig gänga G, cylindrisk (ISO 228-1) |
| Anslutningsdimension utloppssida | DN 32 |
| Pumpdiameter | 105 mm |
| Kapslingsklass (IP) | IP68 |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 494 | ||
| Bredd (mm) | 99 | ||
| Höjd (mm) | 99 | ||
| Vikt (kg) | 10 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |