Inlagd: 2021-08-31
RSK-nr enhet: ST
Nya generationens 3" pump, Flytande pumphjul Marknadens bästa verkningsgrad Dricksvattengodkänd elkabel Liten ytterdiameter 76mm
Nya generationens 3" pump, Flytande pumphjul Marknadens bästa verkningsgrad Dricksvattengodkänd elkabel Liten ytterdiameter 76mm
| RSK-nummer | 5853448 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 8730316 |
| GTIN | - |
| Produkt | Djupbrunnspump paket |
| Produktnamn | DB3 2/30 90m 400V + Motorskydd |
| Dimension | G32 |
| Storlek | 3" pump / 76mm diameter |
| Tryck/Flöde/Temp | Hmax: 117m Qmax 45l/min |
| Effekt/Eldata | 3x400V, 0,75kw, 2,7A |
| Funktion | Pumppaket m kabel & motorskydd |
| Utförande | invändig gänga dricksvattengdk |
|---|---|
| Färg | rostfritt |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt hölje/flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | 90m elkabel |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 14 Pumpar |
| Tillverkarens artikelnummer | 8730316 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1100 | ||
| Bredd (mm) | 260 | ||
| Höjd (mm) | 400 | ||
| Vikt (kg) | 35 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 5853448 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 8730316 |
| GTIN | - |
| Produkt | Djupbrunnspump paket |
| Produktnamn | DB3 2/30 90m 400V + Motorskydd |
| Dimension | G32 |
| Storlek | 3" pump / 76mm diameter |
| Tryck/Flöde/Temp | Hmax: 117m Qmax 45l/min |
| Effekt/Eldata | 3x400V, 0,75kw, 2,7A |
| Funktion | Pumppaket m kabel & motorskydd |
| Utförande | invändig gänga dricksvattengdk |
|---|---|
| Färg | rostfritt |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt hölje/flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | 90m elkabel |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 14 Pumpar |
| Tillverkarens artikelnummer | 8730316 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1100 | ||
| Bredd (mm) | 260 | ||
| Höjd (mm) | 400 | ||
| Vikt (kg) | 35 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |