RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2020-10-22
RSK-nr enhet: ST
SQE djupbrunnspump för vattenförsörjning inkl. 100 meter elkabel (för konstanttryckshållning komplettera med RSK. nr 5853926)
SQE djupbrunnspump för vattenförsörjning inkl. 100 meter elkabel (för konstanttryckshållning komplettera med RSK. nr 5853926)
| RSK-nummer | 5853421 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 99762284 |
| GTIN | 5713833932831 |
| Produkt | Pumppaket |
| Produktnamn | SQE 2-100 |
| Dimension | G32 |
| Storlek | 3" |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 1,68kW 200-240V 50/60Hz |
| Funktion | förbrukningsvatten, sänkpump |
| Utförande | 100m kabel, inbyggt motorskydd |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt/flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | djupbrunnspump |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 14 Pumpar |
| Tillverkarens artikelnummer | 99762284 |
|---|
| GTIN | 5713833932831 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1070 | ||
| Bredd (mm) | 108 | ||
| Höjd (mm) | 108 | ||
| Vikt (kg) | 53 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | https://www.grundfos.com/se/legal/general-terms-and-conditions-of-sales-and-delivery |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_25_5853421.pdf |
| REACH-informationsblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/REACH/REACH_25_5885992.pdf |
| RSK-nummer | 5853421 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 99762284 |
| GTIN | 5713833932831 |
| Produkt | Pumppaket |
| Produktnamn | SQE 2-100 |
| Dimension | G32 |
| Storlek | 3" |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 1,68kW 200-240V 50/60Hz |
| Funktion | förbrukningsvatten, sänkpump |
| Utförande | 100m kabel, inbyggt motorskydd |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt/flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | djupbrunnspump |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 14 Pumpar |
| Tillverkarens artikelnummer | 99762284 |
|---|
| GTIN | 5713833932831 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1070 | ||
| Bredd (mm) | 108 | ||
| Höjd (mm) | 108 | ||
| Vikt (kg) | 53 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | https://www.grundfos.com/se/legal/general-terms-and-conditions-of-sales-and-delivery |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_25_5853421.pdf |
| REACH-informationsblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/REACH/REACH_25_5885992.pdf |