RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2018-03-06
RSK-nr enhet: ST
Ackumulatortank med 9,5 m förvärmningsslinga + 15 m vv-slinga,9,5 m solslinga, dubbla tillopp & returer, elpatronsuttag. Isolerad med 100 mm.
Ackumulatortank med 9,5 m förvärmningsslinga + 15 m vv-slinga,9,5 m solslinga, dubbla tillopp & returer, elpatronsuttag. Isolerad med 100 mm.
| RSK-nummer | 6519871 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | KV300+ solslinga |
| GTIN | - |
| Produkt | Ackumulatortank |
| Produktnamn | KV300 + solslinga |
| Dimension | - |
| Storlek | 300l, 790x1750mm |
| Tryck/Flöde/Temp | 3,0bar |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | värme/varmvatten/solvärme |
| Utförande | varmvattenslinga/solslinga |
|---|---|
| Färg | grå |
| Ytbehandling | - |
| Material | stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 17 Vatten-/Medievärmare/Tankar/Växlare |
| Tillverkarens artikelnummer | KV300+ solslinga |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 6519871 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | KV300+ solslinga |
| GTIN | - |
| Produkt | Ackumulatortank |
| Produktnamn | KV300 + solslinga |
| Dimension | - |
| Storlek | 300l, 790x1750mm |
| Tryck/Flöde/Temp | 3,0bar |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | värme/varmvatten/solvärme |
| Utförande | varmvattenslinga/solslinga |
|---|---|
| Färg | grå |
| Ytbehandling | - |
| Material | stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 17 Vatten-/Medievärmare/Tankar/Växlare |
| Tillverkarens artikelnummer | KV300+ solslinga |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |